Millenium

O Milleniu

Nehledejte kancelář, ale stabilní přístav pro váš business. Millenium vám nabídne ideální zázemí pro nerušenou práci, reprezentativní prostory pro důležitá obchodní jednání a budete vždy doslova v centru dění celého města.

TODO Parkování v centru Liberce
TODO Rozsáhlá vstupní hala s recepcí
TODO Vlastní kolárna
TODO Terasy s výhledem na Ještěd

Co je
k dispozici?

  • Rozlehlé lobby
  • Vlastní vstupní hala s recepcí
  • Kolárna
  • Kavárny a obchodní prostory

Terasy

Téměř 450 m2 na celém vrchu komplexu Millenium slouží především k oddechu, ale využít je můžete i pro firemní party nebo teambuilding. Liberec odsud budete mít jako na dlani.

Terasy

Přístup k MHD

Využíváte-li raději městskou hromadnou dopravu, budete nadšení. Budova Millenium přímo sousedí s hlavní dopravní zastávkou Fügnerovou ulicí. Odtud nasednete na tramvaj či taxi nebo třeba na autobus do Prahy.

 

Přístup k MHD

Parking

Ani vy ani vaši klienti nikdy nebudete muset řešit problémy s parkováním. 130 parkovacích míst v podzemních garážích je tu přímo pro vás. Už žádné hledání místa nebo pokuta za špatné stání. To v Milleniu nehrozí.

 

Parking

Recepce

Při vstupu do komplexu vás přivítá rozlehlá moderní recepce, jejíž obsluha vždy ráda navede vaše klienty přímo za vámi, aby vás nikdy nemuseli složitě hledat. Vedle recepce je k dispozici také prostorné lobby, žádné tísnění při čekání na schůzku tedy nepřipadá v úvahu.

Recepce

Kancelářské prostory

K dispozici je více než 11 000m2 kancelářských ploch k pronájmu. Dva výtahy, které vás dovezou téměř až ke dveřím. Vybavení, klimatizace a možnost upravit si prostor podle svého je samozřejmostí.

Kancelářské prostory

Máte zájem o pronájem prostor?

Zaujaly vás prostory v budově Millenium a chtěli byste je využít právě pro svou společnost? Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře a domluvíme si nezávaznou prohlídku, kde probereme detaily, které vás zajímají.

    Souhlasím s podmínkami sběru osobních dat. Tento web je chráněn službou reCAPTCHA od společnosti Google.