Millenium

Virtuální sídlo

Od 1.11.2022 pro Vás připravujeme rozšíření našich služeb v rámci zkvalitňování služeb pro stávající i nové nájemce.

Sledujte naše webové stránky pro další informace.

Nájemníci

Všichni nájemníci
 • TODO Budova A   Patro Přízemí

  Kavárna Role

  Od května 2014 se staráme o Vaší spokojenost. V příjemné, stylové, nekuřácké kavárně s letní teráskou, Vás rádi přivítáme. Kvalita a čerstvost jsou samozřejmostí. Co umíme, vyrobíme. Snídaně, dorty (KLASICKÉ DORTY, DĚTSKÉ DORTY, DORTY NA OBJEDNÁVKU, SVATEBNÍ DORTY, EXPRESS DORTY ON-LINE OBJEDNÁVKA, DORTY BEZLEPKU, …), MAKRONKY, saláty, bezmasá jídla, poháry, palačinky, domácí limonády, přijďte se přesvědčit.

  www.kavarna-role.cz
 • TODO Budova A   Patro 1

  CZC

  Czech Computer CZC.cz je ryze český internetový obchod s počítači, elektronikou a gadgety, ve kterém své místo našlo již přes 200 zaměstnanců (čti GEEKů a GEEKyň). Naší snahou přitom není jen prodávat, ale také radit s výběrem, poskytovat odpovídající služby jako montáž PC zdarma, informovat o novinkách u nás i ve světě a navíc vás při tom všem bavit.

  www.czc.cz
 • TODO Budova A   Patro 5 - 6

  Pytloun hotels

  Zažijte českou pohostinnost tam, kde toto slovo naplňuje svůj pravý smysl. PYTLOUN HOTELS patří k ceněným českým značkám. Jsou rodinou designových i tradičních hotelů nacházejících se jak v srdci hlavního města Prahy nebo v centru Liberce, tak i v krásných horských lokacích. Díky důsledné diverzifikaci portfolia nabízí ubytování pro všechny typy cestujících.

  www.pytlouncityboutiquehotel.cz

Máte zájem o pronájem prostor?

Zaujaly vás prostory v budově Millenium a chtěli byste je využít právě pro svou společnost? Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře a domluvíme si nezávaznou prohlídku, kde probereme detaily, které vás zajímají.

  Souhlasím s podmínkami sběru osobních dat. Tento web je chráněn službou reCAPTCHA od společnosti Google.